18 / 08 / 25
- OGLAS -
NovostiOmega i GoodPlanet
Novosti

Omega i GoodPlanet

- Oglas -

U saradnji s fondacijom Good Planet, Omega je kreirala profesionalni ronilački sat Seamaster Planet Ocean 600M, GoodPlanet. Opremljen je SuperLuminova plavičastim kazaljkama, a narandžasta GMT skala na ramu i centralna GMT kazaljka omogućavaju čitanje vremena u dve vremenske zone. Kućište od nerđajućeg čelika, prečnika 43,5 mm, opremljeno je helijumskim ventilom, a s donje strane nalazi se oznaka GoodPlanet Foundation. Sat za podvodne avanture, do dubina od 600 m, pokreće Omegin kalibar Co-Axial 8605 sa silikonskom spiralom nemirnice Si14.

Omega i GoodPlanet otpočeli su svoje partnerstvo 2011 godine, sa zajedničkim ciljem – da podignu svest o lepotama i raznolikosti podvodnog okeanskog sveta, o opasnostima sa kojima je izložen, i o važnosti da se sačuvaju i oplemene ove prirodne lepote. Stoga će se i deo prihoda od prodaje kolekcije koristiti za finansiranje projekta za očuvanje podvodnog sveta u okeanima Jugoistočne Azije, kao i za edukaciju lokalnog stanovništva o načinima očuvanja ovih prirodnih staništa i o važnosti održavanja prirodnog balansa ovih ekosistema.

Pročitajte još

- Oglas -

Pratite nas

- Oglas -
- Oglas -

Upoznajte se sa našim štampanim izdanjima

Vreme je da i vi saznate kako funkcionišu najsloženiji mehanizmi koje je ljudski rod izumeo. Sve tajne visokog časovničarstva, ali i brojni noviteti i zanimljivosti iz sveta satova i nakita u svakom broju naših izdanja Satovi i nakit i Katalog satova.

- Oglas -